mottó

Általános iskolai versenyeredmények


2017/2018
 
Tanulmányi versenyek
 
XX. Amatőr Színjátszó Fesztivál
Ezüst minősítés: 8. osztályos színjátszó csapat
(felkészítő tanár: Dr. Rózsáné Széll Szilvia)
 
Egyházmegyei hittanverseny
II. Biacs Gergő, Módos Feri, Saxon Hunor, Szőke Márk 4. o.
II. Fogarasi Zsuzsanna, Süveges Annamária 5. o., Fogarasi Hajnal, Zbiskó Eszti 6. o.
(felkészítő tanár: Gertheis Miklósné)
 
Budapesti matematika verseny
III. Módos Mihály 5. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Budavári matematika verseny
I. Módos Mihály 5. o.
I. helyezett Módos Vilmos 7. o.
III. helyezett Jármay Anna 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Pécsi Egyházmegye hittanversenye
I. Fogarasi Hajnal 6. o. (felkészítő tanár: Gertheis Zita)
 
Budapesti katolikus iskolák (Fatimai Szűzanyáról nevezett) szavalóversenye:
II. Vejkey Dalma 8. o.
 
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár rajzpályázata
I. Lehoczky Mária Róza 1. o.
I. Szikszay-Molnár Hanga 1. o.
I. Asztalos Luca 2. o.
I. Dankó Boróka 3. o.
I. Fekete Katalin 4. o.
I. Fogarasi Hajnal 6. o.
II. Zawadowsky Júlia 1. o.
II. Módos Zsigmond 1. o.
II. Sántha Georgina 2. o.
II. Dankó Boglárka 4. o.
II. Szentkláray Blanka 4. o.
II. Egyed Borbála 6. o.
III. Máttyásy Lázár 2. o.
(felkészítő tanárok: Bolnovszky Márta, Kautnik Andrea, Halmyné Huszti Mária, Marx Nóra)
 
Dugonics András Matematika Verseny
II. Módos Vilmos 7. o. (felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Kerületi vers- és prózamondó verseny
I. Vejkey Lili 6. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária és Nyáry Zsigmond)
 
Egyházmegyei matematika verseny
III. Módos Mihály 5. o.
VI. Módos Vilmos 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
A Hevesy György kémiaverseny kerületi forduló
III. Módos Vilmos 7. o., budapesti döntőbe jutott.
III. Péter Szabolcs 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
A katolikus iskolák Dugonics András Matematika verseny
országos döntőbe jutottak: Szkladányi Csongor 5. o., Módos Mihály. 5. o., Ámon Zsombor 7. o., Módos Vilmos 7.o
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Varga Tamás Matematika verseny
országos döntőbe jutott: Módos Vilmos 7. o. (felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Varga Tamás Matematika verseny
2. fordulóba jutottak: Ámon Zsombor 7. o., Módos Vilmos 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Kerületi Szép Magyar Beszéd
II. Juhász Bálint 8. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Curie kémiaverseny
területi döntőbe jutott: Péter Szabolcs 8. o. (felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Egyházmegyei Idegen Nyelvi verseny
II. Kiss Viktor 6. o. (felkészítő tanár: Kovács Melinda)
 
Kerületi helyesírás verseny
II. Rácz Szonja 6. o. (felkészítő tanár: Nyáry Zsigmond)
II. Módos Vilmos 7. o. (felkészítő tanár: Kautnik András)
II. Domján Csaba 8. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Sport
 
Kerületi asztalitenisz-verseny
I. Süveges Annamária 5. o.
I. Gál Kornél 6. o.
I. Szmrecsányi Olivér 7. o.
II. Molnár Eszter 5. o.
III. Újsághy Zsófi 5. o.
III. Rochlitz András 6. o.
III. Tulipánt Zsombor 7. o.
(felkészítő tanárok: Magó Kinga és Czeizing Ottó)
 
KIDS országos asztalitenisz-verseny
VI. Szmrecsányi Olivér 7. o.
VI: Szmrecsányi Olivér 7. o. – Módos Vilmos 7. o. páros
(felkészítő tanár: Czeizing Ottó)