mottó
Elérhetőség Iskolatörtének Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 JelentkezésIskolaépületÉves menetrendHírekVersenyeredményekGalériaÓrarendOsztályok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Általános iskolai versenyeredmények


2018/2019
 
Sport
 
I. kerületi Mikulás váltó
II. Liszka Boldizsár 1. o. Tóth Janka, 1. o. Ficz Patrik 2. o., Heffner Nóri 2. o. Antoni Elza 3. o., Bodó Sámuel 3. o., Gégöl Kata 3. o., Mátyássy Lázár 3. o., Nyáry Kinga 3. o., Szécsényi Albert 3. o. (felkészítő tanár: Czeizing Ditta)
 
Kerületi asztalitenisz verseny
I. Gégöl Kincső 5. o.
I. Szmrecsányi Olivér 8. o.
II. Horváth Panni 6. o.
II. Módos Mihály 6. o.
II. Liszka Márton 7. o.
III. Rácz Noé 5. o.
III. Tulipánt Zsombor 8. o.
(felkészítő tanárok: Czeizing Ottó, Hetényi Réka, Magó Kinga)
 
Kerületi diákolimpia – többpróba
I. Csóka Gergely 5. o.
I. Jármay Anna 8. o.
I. IV. korcsoport lány csapata (Bolza Léna 7. o., Egyed Borbála 7. o., Fogarasi Hajnal 7. o., Jármay Anna 8. o., Radics Dóra 7. o., Sántha Emese 8. o.)
II. I. korcsoport lány csapata (Andor Kata 3. o., Heffner Nóra 2. o., Szeles-Korbácska Panna 3. o., Tulipánt Klára 3. o. Ujsághy Viktória 3. o., Virág Hanga 2. o.)
II. II. korcsoport fiú csapata (Bató Péter 4. o., Csóka Gergely 5. o., Módos Ferenc 5. o., Schanda Mór 4. o., Sembery Rudolf 5. o.)
II. III. korcsoport lány csapata (Antus Rita 5. o., Dankó Boglárka 5. o., Füleky Réka 5. o., Gégöl Kincső 5. o., Kozma Veronika 6. o., Süveges Annamária 6. o., Ujsághy Zsófia 6. o.,)
II. III. korcsoport fiú csapata (Bogár Szabó József 5. o., Haupt Pál 5. o., Rácz Noé 5. o., Saxon Hunor 5. o., Szkladányi Csongor 6. o.,Virág Dániel 6. o.)
III. I. korcsoport fiú csapata (Bató Ádám 2. o., Cserni Áron 2. o., Fekete Balázs 3. o., Ficz Patrik 2. o., Saxon Bertalan 3. o., Tóth Lőrinc 2. o.)
III. II. korcsoport lány csapata (Dankó Boróka 4. o., Gégöl Kata 3. o., Medve Luca 5. o., Nyáry Kinga 3. o., Pomozi-Soós Anna 4. o., Rochlitz Rita 5. o.,)
III. IV. korcsoport fiú csapata (Bényi Márton 8. o , Butacu János 8. o., Máttyus Bertalan 8. o , Orosz Ignác 8. o., Seidl András 8. o., Tulipánt Zsombor 8. o.,)
(felkészítő tanárok: Czeizing Ditta, Czeizing Ottó, Halmyné Huszti Mária, Hetényi Réka, Kissné Rózsavölgyi Petra, Magó Kinga)

 
2017/2018
 
Tanulmányi versenyek
 
XX. Amatőr Színjátszó Fesztivál
Ezüst minősítés: 8. osztályos színjátszó csapat (felkészítő tanár: Dr. Rózsáné Széll Szilvia)
 
Egyházmegyei hittanverseny
II. 4. o. csapata (Biacs Gergely, Módos Ferenc, Saxon Hunor, Szőke Márk)
II. Felsős lányok csapata (Fogarasi Zsuzsanna 5. o., Süveges Annamária 5. o., Fogarasi Hajnal 6. o., Zbiskó Eszter 6. o.)
(felkészítő tanár: Gertheis Miklósné)
 
Budapesti matematika verseny
III. Módos Mihály 5. o. (felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Budavári matematika verseny
I. Módos Mihály 5. o.
I. Módos Vilmos 7. o.
III. Jármay Anna 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Pécsi egyházmegye hittanversenye
I. Fogarasi Hajnal 6. o. (felkészítő tanár: Gertheis Zita)
 
Budapesti katolikus iskolák (Fatimai Szűzanyáról nevezett) szavalóversenye:
II. Vejkey Dalma 8. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár rajzpályázata
I. Lehoczky Mária Róza 1. o.
I. Szikszay-Molnár Hanga 1. o.
I. Asztalos Luca 2. o.
I. Dankó Boróka 3. o.
I. Fekete Katalin 4. o.
I. Fogarasi Hajnal 6. o.
II. Zawadowsky Júlia 1. o.
II. Módos Zsigmond 1. o.
II. Sántha Georgina 2. o.
II. Dankó Boglárka 4. o.
II. Szentkláray Blanka 4. o.
II. Egyed Borbála 6. o.
III. Máttyásy Lázár 2. o.
(felkészítő tanárok: Bolnovszky Márta, Kautnik Andrea, Halmyné Huszti Mária, Marx Nóra)
 
Dugonics András matematika verseny
II. Módos Vilmos 7. o. (felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Kerületi vers- és prózamondó verseny
I. Vejkey Lili 6. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Egyházmegyei matematika verseny
III. Módos Mihály 5. o.
VI. Módos Vilmos 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Hevesy György kémiaverseny – kerületi forduló
III. Módos Vilmos 7. o., budapesti döntőbe jutott
III. Péter Szabolcs 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Dugonics András matematika verseny
országos döntőbe jutottak: Szkladányi Csongor 5. o., Módos Mihály 5. o., Ámon Zsombor 7. o., Módos Vilmos 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Varga Tamás matematika verseny
országos döntőbe jutott: Módos Vilmos 7. o.
2. fordulóba jutott: Ámon Zsombor 7. o., Módos Vilmos 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Kerületi Szép Magyar Beszéd verseny
II. Juhász Bálint 8. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Curie kémiaverseny
területi döntőbe jutott: Péter Szabolcs 8. o. (felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Egyházmegyei idegen nyelvi verseny
II. Kiss Viktor 6. o. (felkészítő tanár: Kovács Melinda)
 
Kerületi helyesíró verseny
II. Rácz Szonja 6. o. (felkészítő tanár: Nyáry Zsigmond)
II. Módos Vilmos 7. o. (felkészítő tanár: Kautnik András)
II. Domján Csaba 8. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Sport
 
Kerületi diákolimpia – asztalitenisz
I. Süveges Annamária 5. o.
I. Gáll Kornél 6. o.
I. Szmrecsányi Olivér 7. o.
II. Molnár Eszter 5. o.
III. Újsághy Zsófi 5. o.
III. Rochlitz András 6. o.
III. Tulipánt Zsombor 7. o.
(felkészítő tanárok: Magó Kinga és Czeizing Ottó)
 
KIDS asztalitenisz bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
VI. Szmrecsányi Olivér 7. o.
VI: Szmrecsányi Olivér 7. o. – Módos Vilmos 7. o. (páros)
(felkészítő tanár: Czeizing Ottó)
 
KIDS sakk bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
I. Mátyássy Lázár 2. o.
II. Bodó Sámuel 2. o.
III. Zibrinyi Nándor 2. o.
IV. Fekete Balázs 2. o.
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
KIDS kéttusa bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
I. Rácz Noé 4. o.
I. Rácz Szonja 6. o.
II. Drávucz Anna 6. o.
VI. Máttyus Bertalan 7. o.
I. III. korcsoport 6.-os lány csapata (Rácz Szonja, Drávucz Anna, Egyed Borbála)
(felkészítő tanárok: Krasznai Gabriella, Magó Kinga és Pethő András)
 
KIDS úszóbajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
50m gyors:
I. Rácz Noé 4. o.
I. Rácz Szonja 6. o.
II. Drávucz Anna 6. o.
50m mell:
I. Rácz Noé 4. o.
I. Rácz Szonja 6. o.
VI. Máttyus Bertalan 7. o.
50m hát:
I. Drávucz Anna 6. o.
(felkészítő tanárok: Krasznai Gabriella, Magó Kinga és Pethő András)
 
KIDS atlétikai bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
kislabdahajítás:
V. Kertész Lóránd 6. o. (felkészítő tanárok: Magó Kinga és Hetényi Réka)
 
KIDS labdarúgó bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
VI. IV. korcsoport 7.-es fiú csapata (Ámon Bendek, Ámon Zsombor, Bényi Márton, Máttyus Bertalan, Orosz Ignác, Radics Máté, Tulipánt Zsombor, Vágó Benedek, Zentai Márton)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Kerületi diákolimpia – labdarúgás
III. IV. korcsoport (Ámon Bendek, Ámon Zsombor, Bényi Márton, Máttyus Bertalan, Módos Vilmos, Nagy István, Orosz Ignác, Radics Máté, Tulipánt Zsombor, Vágó Benedek, Zentai Márton 7. o.)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Kerületi diákolimpia – többpróba
II. Jármay Anna 7. o.
II. Csajághy Veronika 8. o.
II. Juhász Bálint 8. o.
III. Csepregi-Horváth Dóra 8. o.
III. Janitsáry Júlia 7. o.
I. IV. korcsoport lány csapata (Csajághy Veronika 8. o., Csepregi-Horváth Dóra 8. o., Haupt Elza 7. o., Janitsáry Júlia 7. o., Muhi Zsuzsanna 8. o., Sántha Emese 7. o., Szabó Nóra 7. o.)
II. III. korcsoport lány csapata (Bolza Léna 6. o., Fogarasi Hajnal 6. o., Jármay Anna 7. o., Kozma Veronika 5. o., Radics Dóra 6. o., Süveges Annamária 5. o., Újsághy Zsófia 5. o.)
II. III. korcsoport fiú csapata (Gáll Kornél 6. o., Kautnik Gellért 6. o., Módos Mihály 5. o., Nyáry Bernát 5. o., Rochlitz András 6. o., Szkladányi Csongor 5. o.)
II. IV. korcsoport fiú csapata (Butacu János 7. o., Csaba Zsombor 8. o., Fodor Dániel 7. o., Juhász Bálint 8. o., Máttyus Bertalan 7. o., Négyessy Máté 8. o., Tulipánt Zsombor 7. o.)
III. II. korcsoport lány csapata (Andor Csenge 4. o., Antoni Elza 2. o., Dankó Boglárka 4. o., Dankó Boróka 3. o., Ertl Katalin 3. o., Nyáry Kinga 2. o., Nyíri-Szabó Zita 3. o., Szentkláray Blanka 4. o.)
III. II. korcsoport fiú csapata (Bató Péter 3. o., Bodó Sámuel 2. o., Bogár-Szabó József 4. o., Haupt Pál 4. o., Mátyássy Lázár 2. o., Módos Ferenc 4. o., Schanda Mór 3. o., Saxon Hunor 4. o.)
(felkészítő tanárok: Magó Kinga, Czeizing Ottó, Krasznai Gabriella, Rév Emma, Pethő András)
 
Kerületi diákolimpia – többpróba (tavasz)
III. Süveges Annamária 5. o.
I. IV. korcsoport lány csapata (Csajághy Veronika 8. o., Csepreghy-Horváth Dóra 8. o., Haupt Elza 7. o., Janitsáry Júlia 7. o., Szabó Nóra 7. o.)
II. I. korcsoport fiú csapata (Bodó Sámuel 2. o., Fekete Balázs 2. o., Kőszegi Mátyás 1. o., Mátyássy Lázár 2. o., Máttyus Barnabás 1. o., Szécsényi Albert 2. o.)
II. III. korcsoport lány csapata (Csaba Zsófia 6. o., Egyed Borbála 6. o., Fogarasi Hajnal 6. o., Kozma Veronika 6. o., Radics Dóra 6. o., Újsághy Zsófia 5. o.)
III. I. korcsoport lány csapata (Asztalos Luca 2. o., Kozma Orsolya 2. o., Nyáry Kinga 2. o., Újsághy Viktória 2. o., Szeles-Korbácska Panna 2. o., Virág Hanga 1. o.)
III. II. korcsoport lány csapata (Dankó Boglárka 4. o., Dankó Boróka 3. o., Ertl Katalin 3. o., Szentkláray Blanka 4. o., Süveges Annamária 5. o.)
III. II. korcsoport fiú csapata (Bogár-Szabó József 4. o., Haupt Pál 4. o., Kautnik Lénárd 4. o., Kozma Dániel 3. o., Módos Ferenc 4. o., Saxon Hunor 4. o., Schanda Mór 3. o., Szörnyű Benedek 4. o.)
III. III. korcsoport fiú csapata (Kautnik Gellért 6. o., Kertész Lóránd 6. o., Nyáry Bernát 5. o., Rochlitz András 6. o., Szkladányi Csongor 5. o.)
III. IV. korcsoport fiú csapat (Csaba Zsombor 8. o., Juhász Bálint 8. o., Máttyus Bertalan 7. o., Nyíri-Szabó Soma 8. o., Radics Máté 7. o., Szmrecsányi Olivér 7. o., Tulipánt Zsombor 7. o.)
(felkészítő tanárok: Magó Kinga, Czeizing Ottó, Krasznai Gabriella, Rév Emma, Pethő András)
 
Kerületi diákolimpia – mezei futás
I. Süveges Annamária 5. o.
I. Balázs Pál 8. o.
II. Dankó Boróka 3. o.
II. Rácz Noé 4. o.
I. II. korcsoport fiú csapata (Módos Ferenc 4. o., Rácz Noé 4. o., Saxon Hunor 4. o., Schanda Mór 3. o.)
I. IV. korcsoport fiú csapata (Balázs Pál 8. o., Győrbíró Máté 9.a, Máttyus Bertalan 7. o.)
II. II. korcsoport lány csapata (Dankó Boróka 3. o., Gál Réka 5. o., Süveges Annamária 5. o., Szentkláray Blanka 4. o.)
III. I. korcsoport lány csapata (Dankó Boglárka 4. o., Ertl Katalin 3. o., Szeles-Korbácska Panna 2. o., Vannay Gréta 1. o.)
III. I. korcsoport fiú csapata (Gáll Marcell 1. o., Kőszegi Mátyás 1. o., Módos Zsigmond 1. o., Molnár-Somogyvári Márk 3. o.)
III. III. korcsoport lány csapata (Fogarasi Hajnal 6. o., Kozma Veronika 5. o., Pápista Kinga 5. o., Rácz Szonja 6. o.)
III. III. korcsoport fiú csapata (Módos Mihály 5. o., Nyáry Bernát 5. o., Schanda Márk 5. o., Szkladányi Csongor 5. o.)
(felkészítő tanárok: Czeizing Ottó, Magó Kinga)
 
Kerületi diákolimpia – kosárlabda
I. III. korcsoport lány csapata (Csaba Zsófi 6. o., Csóka Veronika 6. o., Fogarasi Hajni 6. o., Fogarasi Zsuzsanna 5. o., Jármay Anna Erzsébet 7. o., Rácz Szonja 6. o., Radics Dóra 6. o., Süveges Annamária 5. o., Ujsághy Zsófia 5. o.)
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
II. II. korcsoport csapata (Biacs Gergely 4. o., Bogár-Szabó József 4. o., Dankó Boróka 3. o., Haupt Pál 4. o., Kautnik Lénárd 4. o., Kozma Dániel 3. o., Módos Ferenc 4. o., Pollner Márk 3. o., Saxon Hunor 4. o., Szőke Márk 4. o., Szörnyű Benedek 4. o.)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Mikulás Kupa
I. Alsós csapat (Antoni Elza 2. o., Bodó Sámuel 2. o., Ertl Katalin 3. o., Fricz Patrik 1. o., Kozma Orsolya 1. o., Rácz Noé 4. o., Saxon Hunor 4. o., Schanda Mór 3. o., Szentkláray Blanka 4. o.)
(felkészítő tanár: Petneházy Réka)