mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 IskolaépületÉves menetrendHírekVersenyeredményekGalériaSzt. Gellét-díjSzt. Gellért-zarándoklatÓrarendOsztályok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Gimnáziumi versenyeredmények


2021/2022
 
Tanulmányi versenyek
 
Curie kémia verseny országos döntő
II. Pálos Vince (felkészítő tanár: Somogyi Farkas Pál)
 
Fatimai Szűzanya Versmondóveseny
II. Walton Rebeka 11.a (felkészítő tanár: Kautnik András)
különdíj: Pigler Stefánia 10.b (felkészítő tanár: Horváthné Káldi Anna)
 
A Nemes Tihamér informatikaverseny
döntőbe jutott: Bánházi Boglárka 10.b (felkészítő tanár: Cseri Zoltán)
 
Országos Elsősegélynyújtó Verseny, kerületi forduló
III. (ezüst fokozat) 9.-10. évfolyam csapata: (Csaba Zsófia 10.a, Drávucz Anna 10.a, Egyed Borbála 10.a, Győri Kinga Panna 9.a, Jeney Luca 9.b, Varga Zsófia 10.a, Zbiskó Eszter 10.a)
(felkészítő tanár: Mari Kitti)
 
József Attila emlékére rendezett országos szavalóverseny
II. Bolza Léna 10.a (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
VIII. Ferencvárosi József Attila Versfesztivál
döntőbe jutott Bolza Léna 10.a (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Kolping országos szavalóverseny
III. Botta Sára 10.b (felkészítő tanár: Basa Dorottya)
 
Katolikus Középiskolák Matematika versenye
II. Pálos Vince 10.a
IV. Horváth Mihály 11.a
(felkészítő tanárok: Benő Ildikó és Kőnigné Mohácsi Teodóra)
 
Curie kémia versenyen területi forduló
I. Pálos Vince 10.A (felkészítő tanár: Somogyi Farkas Pál)
 
Curie kémia verseny
területi döntőbe jutott: Pálos Vince 10.a, Zbiskó Eszter 10.a
(felkészítő tanár: Somogyi Farkas Pál)
 
Arany Dániel matematika verseny
II. fordulóba jutott: Módos Mihály 9.a, Andirkó László 9.a, Béres László 9.b, Fogarasi Zsuzsanna 9.b, Vajay Nóra 9.b, Bánházi Boglárka 10.b, Pálos Vince 10.a
(felkészítő tanárok: Benő Ildikó és Kőnigné Mohácsi Teodóra)
 
MCC Vitaverseny
Döntőbe jutottak:Göncz Gáspár 12.a, Bittsánszky Franciska 12.a, Csabay Bálint 12.b
(felkészítő tanár: Czike Gábor)
 
Történelem OKTV
második fordulóba jutott: Sántha Emese 11.b (felkészítő tanár: Czike Gábor)

ESTÖRI történelem verseny
középdöntőbe jutott: 10. évf. csapata (Czike Márk 10.a , Kautnik Gellért 10.a , Tortosa Rubert Daniel 10.b) és a 10.b csapata (Hodász Dorottya 10.b , Pigler Stefánia 10.b , Sztáray Félix 10.b)
(felkészítő tanár: Czike Gábor)
 
Katolikus gimnáziumok matematika versenye
második fordulóba jutott: Módos Mihály 9.a, Béres László 9.b, Kossuth Mária Magdolna 9.b, Inges Ágoston 10.a, Pálos Vince 10.a, Bánházi Boglárka 10.b, Ámon Zsombor 11.a, Horváth Mihály 11.a, Módos Vilmos 11.b, Andirkó Antal 12.a, Péter Szabolcs 12.a, Virághalmy Ferenc 12.a, Csabay Bálint 12.b
(felkészítő tanárok: Benő Ildikó és Kőnigné Mohácsi Teodóra)
 
Sport
 
Országos Diákolimpa Atlétika döntő
Súlylökés:
II. Iwuafor Edward 12.b
Diszkoszvetés:
II. Iwuafor Edward 12.b
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Országos Diákolimpa Atlétika
döntőbe jutott: Sztáray Félix 10.b (200m és 400m), Iwuafor Edward 12.b (súlylökés és diszkoszvetés)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
KIDS foci kupa Kecskemét
I. VI.korcsoport csapat: (Bokor Gergő 11.b, Gaál Ambrus 10.b, Máttyus Bertalan 11.a, Steiner Márk 10.b, Topercer Dominik 11.a, Tulipánt Zsombor 11.a, Vágó Benedek 11.a, Vida Márton 10.a)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Mezei futóverseny
EGYÉNI
I. Haraszti Gyöngyvér 9.a
I. Máttyus Bertalan 11.a
II. Kossuth Mária 9.b
II. Wittmann Réka 12.a
III. Haraszti Gyopár 9.b
V. Schrieber András 9.b
CSAPAT:
I. V. korcsoport lány csapat (Gégöl Kincső 8. o., Haraszti Gyöngyvér 9.a, Haraszti Gyopár 9.b, Kossuth Mária 9.b)
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka, Krsznai Gabriella, Pethő András)
 
KIDS atlétika Kecskemét
400m síkfutás
I. Sztáray Félix 10.b
III. Máttyus Bertalan 11.a
100m síkfutás
III. Sztáray Félix 10.b
magasugrás
III. Havrilla Vince 10.b
távolugrás
III. Kovács-Szerján Vince 11.a
svédváltó
III. Schrieber András 9.b, Sztáray Félix 10.b, Kovács-Szerján Vince 11.a, Máttyus Bertalan 11.a
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Atlétika diákolimpia Budapesti forduló
Diszkoszvetés
I. Iwuafor Edward 12.b
Súlylökés:
I. Iwuafor Edward 12.b
III. Schrieber András 9.b
200 m
döntőbe jutott: Sztáray Félix 10.b
400 m
döntőbe jutott: Sztáray Félix 10.b
800m
IV. Kossuth Mária 9.b
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Többpróba:
EGYÉNI:
I. Kossuth Mária 9.b
I. Szmrecsányi Olivér 11.a
II. Steiner Márk 10.b
II. Nényei Ilona 12.b
III. Horváth Boróka 9.a
III. Schrieber András 9.b
III. Wittmann Réka 12.a
CSAPAT:
I. V. korcsoport fiú csapat (Sztáray Félix 10.b, Szabadhegy Mátyás 10.b, Steiner Márk 10.b, Schrieber András 9.a)
I. VI. korcsoport lány csapat (Nényei Ilona 12.b, Wittmann Réka 12.a, Steiner Petra 12.b, Nándori Emma 12.b)
I. VI. korcsoport fiú csapat (Szmrecsányi Olivér 11.a, Máttyus Bertalan 11.a, Toperczer Dominik 11.a, Tulipánt Zsombor 11.a)
II. VI. korcsoport lány csapat (Horváth Luca 11.a, Kriesch Janka 11.a, Horváth Boróka 9.a, Kossuth Mária 9.a)
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka, Magó Kinga, Pethő András)
KIDS országos úszóverseny
50m mell
I. Rácz Szonja 10.a
50 m gyors
I. Rácz Szonja 10.a
váltó:
II Rácz Szonja 10.a, Rácz Noé 8. o.
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
Floorball kerületi diákolimpia:
I.: V. korcsoport fiú csapat (Bódis Vince 10.a, Inges Ágoston 10.a, Kautnik Gellért 10.a, Kurucz Péter 10.a
III. VI. korcsoport fiú csapat (Andirkó Antal 12.a, Csernus Áron 12.a, Virághalmy Ferenc 12.a
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
Atlétika országos u20-as bajnokság
súlylökés
I. Iwuafor Edward 12.b
 
Atlétika országos felnőtt bajnokság
VI. Iwuafor Edward 12.b
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Kerületi kosárlabda
I. V. korcsoport lány csapat (Botta Sára 10.b, Drávucz Anna 10.a, Fábián Erika 10.a, Fogarasi Hajnal 10.a, Haraszti Gyopár 9.a, Haraszti Gyöngyvér 9.b, Radics Dóra 10.a, Tahy Borbála 10.b, Vajai Nóra 9.b, Varga Zsófia 10.a)
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
Kerületi lány röplabdabajnokság:
IV. hely VI. korcsoport lány csapat (Barlay Kinga 11.a, Egyed Borbála 10.a, Fábián Erika 10.a, Horváth Luca 12.a, Kriesch Janka 11.a, Somogyi Veronika11.a , Takács- Váry Zita 11.a
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
KIDS miniröplabda verseny
II. 11.a lány csapata (Barlay Kinga, Horváth Luca, Kriesch Janka, Somogyi Veronika, Takács- Váry Zita)
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
Kerületi kötélmászó verseny
I. Wittman Réka 12.a
I. gimnáziumi lány csapat
II. Nádori Emma 12.b
III. gimnáziumi fiú csapat
(felkészítő tanárok: Krasznai Gabriella és Pethő András)
 
KIDS focikupa
II. VI. korcsoport fiú (Ámon Benedek 11.a, Ámon Zsombor 11.a, Bényi Márton 11.a, Bokor Gergő 11.b, Máttyus Bertalan 11.a, Nevelős Bottyán 12.a, Topercel Dominik 11.a, Tulipánt Zsombor 11.a, Vágó Benedek 11.a)
IV. VI. korcsoport lány (Czétény Borbála 12.a, Csóka Borbála 12.b, Haraszti Aranka 11.a, Horváth Luca 11.a, Nándori Emma 12.b, Nényei Ilona 12.b, Steiner Petra 12.b, Vejkey Dalma 12.a, Wittmann Réka 12.a)
Legjobb kapus díj: Bényi Márton 11.a
(felkészítő tanárok: Csanády Boglárka, Huber Gergely, Krasznai Gabriella, Magó Kinga, Pethő András)
 
Budapesti asztalitenisz diákolimpia
I. Varga Zsófia 10.a
III. Gerencsér Hanga 9.a
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka és Magó Kinga)
 
KIDS atlétika
100m síkfutás:
I. Sztáray Félix 10.b
II. Menyhárt Bence 10.b
400m síkfutás:
I. Nényei Ilona 12.b
I. Sztáray Félix 10.b
II. Wittman Réka 12.a
III. Schrieber András 9.b
III. Steiner Petra 12.b
800m síkfutás:
I. Kossuth Mária 9.b
súlylökés
I. Iwuafor Edward 12.b
távolugrás:
I. Wittman Réka 12.a
II. Nényei Ilona 12.b
(felkészítő tanárok: Huber Gergely, Krasznai Gabriella, Magó Kinga, Pethő András)
 
KIDS strandröplabda
I. lány csapat Borbély Leila 7. o., Borbély Bernadett 9.a, Egyed Borbála 10.a, Varga Zsófia 10.a
(felkészítő tanár: Magó Kinga)