mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 IskolaépületÉves menetrendHírekVersenyeredményekGalériaÓrarendOsztályok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Általános iskolai versenyeredmények


2021/2022
 
Tanulmányi versenyek
 
EKIF iskolák hittanverseny
I. 8. osztályos csapat: Antus Rita, Dankó Boglárka, Göncz Mária, Rochlitz Rita
V. 6. osztályos csapat: Kerényi Kincső, Solymosi Hanga Júlia, Szeles-Korbácska Panna, Szőke Anna
Alsósok rajzverseny
III. Bittsánszky Judit 4. o.
(felkészítő tanár: Gertheis Zita)
 
Budapesti Általános Iskolások Matematika Verseny
I. Ertl Katalin 7. o.
IV. Dankó Boróka 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Fatimai Szűzanya Versmondóveseny
I. Liszka Zsombor 5. o. (felkészítő tanár: Basa Dorottya)
 
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Márai Sándor Könyvtára versillusztrációs pályázat
I. Agócs Ilona 2. o.
I. Szántó-Sárga Villő 2. o.
I. Kozma János 3. o.
II. Árvai Dániel 2. o.
III. Bittsánszky Róza 2. o.
III. Szánthó Alíz 3. o.
dicséretben részesült: Szkladányi Hümér 3. o., Kara Dóra 3. o.,Szántó-Sárga Nimród 3. o.
különdíjat nyert Ertl Júlia 4. o., Asztalos Zita 5. o., Módos Zsigmond 5. o., Virág Hanna 5. o., Pottyondi-Marton Johanna 7. o., Izsó Nóra 7. o.
(felkészítő tanárok: Zomboriné Portkó Eszter, Kissné Berecz Judit, Péchné Szekeres Katalin, Szabóné Kékesi Nóra, Hoyos Áron)
 
Kerületi matematika verseny:
I. Zawadowsky Júlia 5. o.
I. Dankó Boróka 7. o.
II Kőszegi Mátyás 5. o.
II. Szemere Anna 6. o.
II. Ertl Katalin 7. o.
II. Módos Ferenc 8. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Kerületi szépkiejtési verseny:
II. Horváth Dominik 8. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
III. Szőke Anna 6. o. (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Kerületi szavalóverseny:
I. Gégöl Kincső 8. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
Kerületi prózamondó:
I. Szentpétery Zsófia 7. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
 
VIII. Ferencvárosi József Attila Versfesztivál
döntőbe jutott: Bolza Léna 10.a (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Fővárosi prózamondó verseny
II. Szentpétery Zsófi 7. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka és Nyáry Zsigmond)
 
Kolping országos szavalóverseny
I. Kozma Mária Filoména 2. o. (felkészítő tanár: Kautnik Andrea)
I. Gégöl Kincső 8. o. (felkészítő tanár: Hetényi Réka)
Különdíj: Liszka Zsombor 5.o. és Göncz Mária 8.o. (felkészítő tanár: Basa Dorottya és Hetényi Réka)
 
Katolikus iskolák Dugonics András Matematika verseny országos döntő:
II. Dankó Boróka 7. o.
III. Ertl Katalin 7. o.
(felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
A Dugonics András Matematika Versenyen
országos döntőbe jutott: Dankó Boróka 7. o., Ertl Katalin 7. o., Izsó Nóra 7. o., Koncz Ágnes 7. o. (felkészítő tanár: Szabóné Kékesi Nóra)
 
Hevesy kémiaverseny
országos döntőbe jutott: Dankó Boróka 7. o. (felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Curie kémia verseny
területi döntőbe jutott: Szeles-Korbácska Kata 7. o., Szentpéteri Zsófia 7. o., Fekete Katalin 8. o., Lévai Júlia 8. o., Módos Ferenc 8. o., Rácz Noé 8. o.
(felkészítő tanár: Király Gáborné)
 
Sport
 
Kids foci kupa
II. II. kocsoportos csapat (Dankó Bulcsú 4. o., Ficz Milán 3. o., Gyurácz-Németh Iván 3. o., Horváth Boldizsár 4. o., Kiss Sándor 4. o., Liszka Boldizsár 4. o., Monori Zsigmond 4. o., Rózsa Bátor 3. o., Schulek Zétény 3. o., Selmeczi-Zsuppányi Bulcsú 3. o., Szántó-Sárga Nimród 3. o., Varga Andris 4. o.)
(felkészítő tanár: Petneházy Réka)
 
Kerületi labdarúgó bajnokság
I. II. kocsoportos csapat (Dankó Bulcsú 4. o., Ficz Milán 3. o., Gyurácz-Németh Iván 3. o., Horváth Boldizsár 4. o., Kiss Sándor 4. o., Liszka Boldizsár 4. o., Monori Zsigmond 4. o., Rózsa Bátor 3. o., Schulek Zétény 3. o., Selmeczi-Zsuppányi Bulcsú 3. o., Szántó-Sárga Nimród 3. o., Szikszai-Molnár Regő 3.o., Varga Andris 4. o.)
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Tájékozódási futás diákolimpia budapesti forduló:
I. Dankó Boróka 7. o.
III. Dankó Bulcsú 4. o.
(felkészítő tanárok: Petneházy Réka és Hetényi Réka)
 
Tájékozódási futás diákolimpia országos forduló
rövidtáv:
II. Dankó Boróka 7. o.
IV. Dankó Bulcsú 4. o.
hosszútáv:
III. Dankó Boróka 7. o.
(felkészítő tanárok: Petneházy Réka és Hetényi Réka)
 
Mezei futóverseny
EGYÉNI
I. Kollai Kinga 2. o.
II. Helmle Bertalan 5. o.
II. Módos Zsigmond 5. o.
II. Szkladányi Blanka 7. o.
III. Liszka Boldizsár 4. o.
III. Antus Rita 8. o.
IV. Gégöl Kincső 8. o.
CSAPAT:
I. I. korcsoport lány csapat (Kugler Sarolta 1. o., Medzichradszky Miléna 1. o., Gégöl Kinga 2. o., Kollai Kinga 2. o.)
I. II. korcsoport fiú csapat (Dankó Bulcsú 4.o., Liszka Boldizsár 4. o., Kozma János 4. o., Helmle Bertalan 5. o., Selmeczi-Zsuppányi Bulcsú 3. o.)
I. IV. korcsoport lány csapat (Szkladányi Blanka 7. o., Pomozi-Soós Anna 7. o., Szeles-Korbácska Kata 7. o., Antus Rita 8.o)
II. I. korcsoport fiú csapat: (Módos Tibor 2. o, Tóth Kristóf 2. o., Kiss Ágoston 2. o.)
II. II. korcsoport lány csapat (Dankó Bíborka 3. o., Kugler Réka 4. o., Schümeky Zsolna 4. o., Szeles-Korbácska Sára 4. o.)
II. III. korcsoport lány csapat (Kautnik Borbála 6. o., Kiss Bernadett 6. o., Dankó Boróka 7. o., Kovács Luca 7. o.)
II. III. kocsoportos fiú csapat (Ficz Patrik 5. o., Módos Zsigmond 5. o., Szkladányi Bernát 5. o., Kenessey Máté 6. o.)
(Felkészítő tanárok: Hetényi Réka, Huber Gergely, Kautnik Andrea, Péchné Szekeres Katalin)
 
Kerületi diákolimpia többpróba
EGYÉNI
I. Hamar Milán 8. o.
I. Módos Zsigmond 5. o.
I. Szilika Tamara 7. o.
II. Antus Rita 8. o.
II. Bogár-Szabó József 8. o.
II. Tóth Janka 4. o.
III. Dankó Boróka 7. o.
III. Koncz Ágoston 7. o.
III. Schümeky Zsolna 4. o.
III. Szőke Márk 8. o.
CSAPAT
I. I. korcsoport lányok: (Gégöl Kinga 2. o., Jeszenkovics Adél 2. o., Kollai Kinga 2. o., Szántó-Sárga Villő 2. o., Vígh Mikolt 2. o., Zawadowsky Laura 2. o.)
I. II. korcsoport lányok (Asztalos Zita 5. o., Dankó Bíborka 3. o., Ertl Júlia 4. o., Kugler Réka 4. o., Tóth Janka 4. o., Schümeky Zsolna 4. o., Wágner Nóra 4. o.)
I. IV. korcsoport fiúk: (Bogár-Szabó József 8. o., Hamar Milán 8. o., Haupt Pál 8. o., Módos Ferenc 8. o., Sembery Rudolf 8. o., Szőke Márk 8. o.)
I. IV. korcsoport lányok (Antus Rita 8. o., Koncz Ágnes 7. o., Kurucz Sára 7. o., Pomozi-Soós Anna 7. o., Rochlitz Rita 8. o., Szilika Tamara 7. o.)
II. I. korcsoport fiúk: (Ficz Milán 3. o., Gyurácz-Németh Iván 3. o., Módos Tibor 2. o., Selmeczi-Zsuppányi Bulcsú 3. o., Tóth Kristóf 2. o., Zubor Botond 2. o.)
II. II. korcsoport fiúk: (Buczkó Árpád 5. o., Gáll Marcell 5. o., Horváth Boldizsár 4. o., Kozma János 3. o., Medzihradszky Domokos 5. o., Schulek Zétény 3. o)
II. III. korcsoport fiúk: (CSerni Áron 5. o., Koncz Ágoston 7. o., Máttyus Barnabás 5. o., Módos Zsigmond 5. o., Szentkláray Gergely 5. o., Tóth Lőrinc 5. o.)
III. III. korcsoport lányok: (Dankó Boróka 7. o., Ertl Katalin 7. o., Gáll Borbála 7. o., Izsó Nóra 7. o., Kautnik Borbála 6. o., Nyíri-Szabó Zita 7. o.)
(felkészítő tanárok: Petneházy Réka, Hetényi Réka, Pethő András)
 
Nyuszi-kupa
I. alsó tagozatos csapat: (Perényi Gábor 1. o., Szerdahelyi Hanna 1. o. Kollai Kinga 2. o., Tóth Kristóf 2. o., Dankó Bíborka 3. o., Saxon Júlia 3. o., Schulek Zétény 3. o., Denkó Bulcsú 4. o. Kiss Sándor 4. o., Szeles-Korbácska Sára 4. o.)
(felkészítő tanár: Péchné Szekeres Katalin)
 
KIDS országos úszóverseny
50m mell
I. Rácz Márk 3. o.
II. Rácz Noé 8. o.
50 m gyors
I. Rácz Márk 3. o.
III. Rácz Noé 8. o.
váltó:
II Rácz Szonja 10.a, Rácz Noé 8. o.
(felkészítő tanár: Magó Kinga)
 
KIDS sakk
II. Jeszenkovits Bertalan 4.o
(felkészítő tanár: Petneházy Réka)
KIDS asztalitenisz országos:
II. Monori Luca 7. o.
IV. Ertl Katalin 7. o.
II. 7. osztályos csapat: (Ertl Katalin, Monori Luca)
(felkészítő tanár: Szeles Szabolcs)
 
Kerületi diákolimpia többpróba
EGYÉNI
I. Módos Zsigmond 5. o.
II. Schulek Zalán 4. o.
II. Schümeky Zsolna 4. o.
III. Dankó Boglárka 8. o
III. Kugler Réka 4.o.
III. Rácz Noé 8. o.
CSAPAT
I. II. korcsoport lány (Asztalos Zita 5. o., Kollai Flóra 4. o., Kugler Réka 4.o., Schümeky Zsolna 4. o., Szeles-Korbácska Sára 4. o., Szentkláray Noémi 4. o., Tóth Janka 4. o.)
I. III. korcsoport fiú (Ficz Patrik 5. o., Gáll Marcell 5. o., Máttyus Barnabás 5. o., Módos Zsigmond 5.o., Szentkláray Gergely 5.o., Tóth Lőrinc 5. o.)
I. IV. korcsoport fiú (Hamar Milán 8. o., Haupt Pál 8. o., Módos Ferenc 8. o., Rácz Noé 8. o., Saxon Hunor 8. o., Szőke Márk 8. o.)
II. I. korcsoport fiú (Árvai Dániel 2. o., Kiss Ágoston 2. o., Módos Tibor 2. o., Szerdahelyi Barnabás 2. o., Tóth Kristóf 2. o., Zubor Botond 2. o.)
II. I. korcsoport lány (Agócs Ilona 2. o., Gégöl Kinga 2. o., Jeszenkovits Adél 2. o., Kollai Kinga 2. o., Szántó-Sárga Villő 2. o., Zawadowski Laura 2.o.)
II. II. korcsoport fiú (Bató Ádám 5. o., Dankó Bulcsú 4. o., Horváth Boldizsár 4. o., Horváth Tamás 4. o., Liszka Boldizsár 4. o., Schulek Zalán 4. o., Szeles-Korbácska Márton 4. o.)
II. IV. korcsoport lány (Antus Rita 8. o., Dankó Boglárka 8. o., Dankó Boróka 7. o., Gégöl Kincső 8. o., Medve Luca 8. o., Rochlitz Rita 8. o.)
III. III.korcsoport lány (Bajó Kamilla 6. o., Gégöl Kata 6. o., Kautnik Borbála 6. o., Ordódy Janka 5. o., Szeles-Korbácska Panna 6. o., Virág Hanga 5. o.)
(Felkészítő tanárok: Hetényi Réka és Czeizing Ditta)
 
KIDS focikupa
I. II korcsoport fiú (Dankó Bulcsú 4. o., Ficz Milán 3. o., Gyurácz-Németh Iván 3. o., Horváth Boldizsár 4. o., Kiss Sándor 4. o., Liszka Boldizsár 4. o., Monori Zsigmond 4. o., Schulek Zétény 3. o., Szántó-Sárga Nimród 3. o., Varga András 4. o.)
Legjobb kapus díj: Varga András 4. o.
(felkészítő tanárok: Hetényi Réka, Huber Gergely, Petneházy Réka)