mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 Tehetségpont IskolaismertetőTantestületHagyományainkGazdasági irodaMunkatársainkDokumentumok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Tantestület

Nyáry Zsigmond – magyar
igazgató

Marx Nóra – hittan
igazgatóhelyettes

Tegzes Kinga – matematika
igazgatóhelyettes

Apáthy Géza
rendszergazda

Baranyi Andrea – angol

Basa Dorottya – olasz, útrahívó

Benő Ildikó – matematika
10.b osztályfőnök

Bitai Dorottya – könyvtár

Bolnovszky Márta – napközi
2. o.

Csanády Boglárka – testnevelés

Csanády Tádé – informatika

Csapó Melinda – református hittan

Cseri Zoltán – informatika

Czeizing Ottó – testnevelés

Czike Gábor – történelem
12.a osztályfőnök

Divényi Piroska – fizika

Erdészné Lencsés Laura – ének, történelem
5.o. osztályfőnök

Erhardt Emese – olasz, hittan
9. a osztályfőnök

Füzi Myrtill – angol, német

Gertheis Miklósné – hittan

Gubik József – néptánc

Hetényi Réka – magyar, testnevelés

Horváthné Káldi Anna – magyar
11.b osztályfőnök

Hoyos Áron – német, rajz, technika

Huber Gergely – testnevelés
6. o. osztályfőnök

Jónás Anikó – biológia, földrajz

Kautnik András – magyar
Közösségi szolgálat

Kautnik Andrea – tanító
3. o. osztályfőnök

Kékesy Bernadett – fizika, matematika

Kissné Berecz Judit – tanító
4. o. osztályfőnök

Kissné Rózsavölgyi Petra – tanító
2. o. osztályfőnök

Kőnigné Mohácsi Teodóra – matematika

Krasznai Gabriella – testnevelés
12.b osztályfőnök

Magó Kinga – testnevelés, útrahívó
11.a osztályfőnök

Mari Kitti – föci, biosz, testnevelés

Matolcsy Ágnes – tanulószoba

Matolcsy Károlyné Kinga – fejlesztőpedagógus

Mihályi Angyalka – hittan

Moharos-Alszászy Judit – német

Munkácsy Dorottya – informatika, matematika

Péchné Szekeres Katalin – napközi, hittan
1. o.

Pethő András – testnevelés
9.b osztályfőnök

Petneházy Réka – tanító, hittan, rajz
1. o. osztályfőnök

Polónyi Krisztina – angol

Rádiné Erdélyi Mária – magyar, történelem
10.a osztályfőnök

Santavecz Mária – napközi
4. o.

Sidló Stella – biológia, földrajz
7. o. osztályfőnök

Somogyi Farkas Pál – kémia, biológia

Szabó Vivien – testnevelés

Szabóné Kékesi Nóra – matematika, technika
8. o. osztályfőnök

Szántai Rita – angol

Szelényi Judit – német

Széll Szilvia – Diákszínpad

Szende Ágnes – német

Tóth Emese – református hittan

Varga Antal – fizika, matematika
címzetes igazgató

Varga-Amár László – Munkácsy-díjas műv.tanár

Vigh Noémi – iskolapszichológus

Zomboriné Portkó Eszter – napközi
3. o.

Zsabokorszky Zsolt – matematika, informatika

Zsombory Edit – angol