mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 IskolaépületÉves menetrendHírekVersenyeredményekGalériaSzt. Gellét-díjSzt. Gellért-zarándoklatÓrarendOsztályok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Gimnáziumi versenyeredmények


2018/2019
 
Tanulmányi versenyek
 
Egyházmegyei hittanverseny
II. a 10.a csapata: Duska Balázs, Tombor Patrik, Tóth Antal, Zsolnay Boldizsár
(felkészítő tanár: Mihályi Angyalka)
 
Szent István és kultusza országos Kreatív Műveltségi Vetélkedő
II. Tallér Lili 10.b, Illés Flóra 10. a, Horváth Katalin 10.b
III. hely: Csepregi-Horváth Dóra 9.a, Pesty Júlia 9.a, Tóth Antal 10.a
(felkészítő tanár: Mihályi Angyalka, Rádiné Erdélyi Mária)
 
Budapesti katolikus iskolák (Fatimai Szűzanyáról nevezett) szavalóversenye
I. Meszleny Cecíila 11.b (felkészítő tanára: Horváthné Káldi Anna)
különdíj: Jakobey Villő 9.b, Szöllős Villő 9.b (felkészítő tanár: Horváthné Káldi Anna)
 
Kolping Iskola által rendezett országos szavalóverseny
I. helyezett: Rajkai Eszter 11.b (felkészítő tanár: Horváthné Káldi Anna)
II. helyezett: Tulipánt Sára 10.a (felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
különdíj: Panágl Marci 11.b (felkészítő tanár: Horváthné Káldi Anna)
 
Mezzofanti országos nyelvi verseny
döntőbe jutott: Szalay-Bobrovniczky Miklós 9.a
(felkészítő tanár: Zsombory Edit)
 
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny
megyei fordulóba jutott: Duska Balázs 10.a
(felkészítő tanár: Nagy Dávid)
 
ESTÖRI Kreatív Történelmi Verseny
középdöntőbe jutott a 10. a osztály csapata: Kovács Anna Zsófia, Czike Tamás, Duska Balázs
(felkészítő tanár: Rádiné Erdélyi Mária)
 
Szent István és kultusza országos Kreatív Műveltségi Vetélkedő
döntőbe jutott: 9.a csapata (Csepregi-Horváth Dóra 9.a, Pesty Júlia 9.a, Vejkey Dalma 9.a)
döntőbe jutott: 10.a csapata (Ámon Zsófia 10.a, Tombor Patrik 10.a, Illés Flóra 10.a)
döntőbe jutott: 10.b csapata (Bakos Anna 10.b, Bazsó Rozália 10.b, Tallér Lili 10.b)
(felkészítő tanár: Mihályi Angyalka, Rádiné Erdélyi Mária)

A Horváth Mihály középiskolai történelemverseny
döntőbe jutott: Czike Tamás 10. a és Lotz Olivér 11. a
(felkészítő tanár: Czike Gábor, Rádiné Erdélyi Mária)
 
Katolikus Középiskolák országos matematika verseny
II. Mantuano Balázs 12. a (országos döntőbe jutott)
VII. Keszthelyi Gábor 11.a (országos döntőbe jutott)
(felkészítő tanár: Benő Ildikó)
 
Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny
IV. CzikeTamás 10.a (második fordulóba jutott)
(felkészítő tanár: Sidló Stella)
 
Dürer matematika csapatverseny
döntőbe jutott: Csabay Bálint 9.b, Kovács Zsófia 10.a, Zsolnay Boldizsár 10.a
(felkészítő tanárok: Benő Ildikó és Tegzes Kinga)
 
Katolikus Középiskolák matematika verseny
második fordulóba jutott: Csabay Bálint 9.b, Keszthelyi Gábor 11.a, Lóczi Márk 12.a, Mantuano Balázs 12. a, Blahunka Máté 12.b
(felkészítő tanár: Benő Ildikó)
 
Informatika OKTV
második fordulóba jutott: Blahunka Máté 12.b
(felkészítő tanár: Munkácsy Dorottya)
 
Kerületi szavalóverseny
II. Szöllős Villő 9.b
II. Rajkai Eszter 11.b
(felkészítő tanárok: Horváthné Káldi Anna és Nyáry Zsigmond)
 
Kárpát-medencei szabadfogású számítógépverseny
I. Blahunka Máté 12.b (felkészítő tanár: Munkácsy Dorottya)
 
Városismereti verseny Budapest egyesítésének 145. évfordulója alkalmából
III. 9.a csapata: Bittsánszky Franciska, Czétényi Borbála, Göncz Gáspár, Szedlacsek Bálint
(felkészítő tanár: Czike Gábor)
 
Sport
 
Kerületi labdarugó diákolimpia
I. Csóka Bercel 12.b, Hernády Miklós 11.b, Imre-Horváth András 9.b, Jordán Bertalan 12.a, Magyar Ádám 12.b, Mantuano Balázs 12.a, Nevelős Bottyán 9.a, Rónaszéki Botond 11.a,
Ullrich Zsigmond 11.b (felkészítő tanár: Pethő András)
 
Kerületi többpróba verseny
I. V. korcsoport lány csapata (Nényei Ilona 9.b, Steiner Petra 9.b, Wittmann Réka 9.a)
I. VI. korcsoport lány csapata (Bálint Boglárka 11.b, Falusi Flóra 12.b, Frész Janka 12.a, Meszleny Cecília 11.b)
II. Nényei Ilona 9.b
II. Nattán Márk 10.a
II. Meszleny Cecília 11.b
II. V. korcsoport fiú csapata (Csaba Zsombor 9.b, Göncz Gáspár 9.a, Iwuafor Edward 9.b, Konta Zalán 10.b, Nattán Márk 10.a, Varga Márton 9.b)
III. Wittmann Réka9.a
III. Konta Zalán 10.b
III. Frész Janka 12.a
III. VI. korcsoport fiú csapata (Benyó Marcell 11.a, Benyus Fülöp 11.b, Heiszer Balázs 11.b, Szita Botond 11.a, Tóth Márton 11.b)
(felkészítő tanár: Pethő András, Szonner Balázs)
 
KIDS úszóbajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
50m gyors
I. Steiner Gréta 11.b
50m mell
I. Böhm Sebestyén
50m hát
III. Lánszki Emma 12.b
50m pillangó
III. Böhm Sebestyén 12.a
Mix váltó
II. Nattán Márk 10.a, Steiner Gréta 11.b, Steiner Petra 9.b, Böhm Sebestyén 12.a
(felkészítő tanár: Krasznai Gabriella, Pethő András)
 
KIDS kéttusa bajnokság (katolikus iskolák országos versenye)
I. Lánszki Emma 12.b
II. Nattán Márk 10.a
III. Steiner Gréta 11.b
V. VI. korcsoport lány csapata (Lánszki Emma 12.b, Steiner Gréta 11.b, Steiner Petra 9.b)
VI. Steiner Petra 9.b
VI. Varga Márton 9.b
(felkészítő tanár: Krasznai Gabriella, Pethő András)
 
Budapesti frízbi diákolimpia
II. fiú csapat (Ágoston Papp Benedek 12.b, Antoni Gellért 12.b, Bárdi Csaba 12.b, Borosnyay Bence 12.b, Böhm Csaba 12.a, Csóka Bercel 12.b, Hernády Miklós 11.b, Jordán Bertalan 12.a, Réti Dániel 12.b, Szentváry-Lukács Lél 12.b, Ullrich Zsigmond 11.b)
(felkészítő tanár: Szonner Balázs)
 
Országos vívó diákolimpia
III. Bittsánszky Franciska 9.a (felkészítő tanár: Szonner Balázs)
 
XI. kerületi labdarúgó bajnokság
V. lány csapat (Bakos Anna 10.b, Bazsó Rozália 10.b, Davey Maya 10.b, Havrilla Borbála 10.b, Horváth Katalin 10.b, Horváth Luca 10.a, Koncz Klára 11.a, Molnár Emese 10.a, Nándori Emma 9.b, Nényei Ilona 9.b, Steiner Petra 9.b, Tulipánt Sára 10.a, Verseghi-Nagy Emma 9.b, Wittmann Réka 9.a) (felkészítő tanár: Szonner Balázs)
 
Mezei futóverseny
I. Nattán Márk 10.a
I. Rajkai Eszter 11.b
I. Csóka Bercel 12.b
I. V. korcsoportos fiú csapat (Nattán Márk 10.a, Szalai Márton 9.b, Tóth Antal 10.a, Varga Márton 9.b)
I. VI. korcsoportos lány csapat (Bartók Natália 11.a, Kecskés Blanka 12.a, Lánszki Emma 12.b, Rajkai Eszter 11.b)
I. VI. korcsoportos fiú csapat (Borosnyay Bence 12.b, Csóka Bercel 12.b, Lotz Barnabás 11.b, Varga Bercel 11.a)
II. Lánszki Emma 12.b
II. Varga Bercel 11.a
III. Wittmann Réka 9.a
III. Kecskés Blanka 12.a
III. Lotz Barnabás 11.b
(felkészítő tanár: Pethő András)
 
Kerületi röplabda bajnokság:
III. fiú csapat (Antoni Gellért 12.b, Ágoston-Papp Benedek 12.b, Hernády Miklós 11.b, Molnár Péter12.b, Lotz Barnabás 11.b, Lotz Olivér 11.a, Ullrich Zsigmond 11.b) (felkészítő tanár: Szonner Balázs)
 
Kerületi floorball verseny
II. Baltay Márton 12.a, Győrbíró Máté 10.a, Heiszer Balázs 11.b, Pongrácz Domonkos 10.a Verseghi-Nagy Norbert 11.a, Zsolnay Boldizsár 10.a
(felkészítő tanár: Szonner Balázs)
 
KIDS téli komplex verseny
Mini röplabda:
I. Bíró Johanna 11.b, Molnár Emese10.a, Rajkai Eszter 11.b, Steiner Gréta 11.b (felkészítő tanár: Magó Kinga)
III. Antoni Gellért 12.b, Heiszer Balázs 11.b, Lotz Barnabás 11.b, Molnár Péter 12.b, Ulrich Zsigmond 11.b (felkészítő tanár: Szonner Balázs)
Ergométer:
III. Telek Lilla 10.a (felkészítő tanár: Pethő András)
 
IV. Budavári Rendőrakadémia
III. Wittmann Réka 9.a, Mikó Vencel 10.a, Telek Lilla 10.a, Lukács Levente 10.b, Simon Becse 10.b, Ullrich Zsigmond 11.b (felkészítő tanár: Pethő András)