mottó
Elérhetőség Iskolatörténet Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 Tehetségpont IskolaismertetőTantestületHagyományainkGazdasági irodaMunkatársainkDokumentumok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Tantestület

Nyáry Zsigmond – magyar
igazgató

Marx Nóra – hittan
igazgatóhelyettes

Tegzes Kinga – matematika
igazgatóhelyettes

Apáthy Géza
rendszergazda

Baranyi Andrea – angol

Benő Ildikó – matematika
9.b osztályfőnök

Bitai Dorottya – könyvtár

Bolnovszky Márta – napközi
1. o.

Cseri Zoltán – informatika

Czeizing Ottó – testnevelés

Czike Gábor – történelem
11.a osztályfőnök

Divényi Piroska – fizika

Dr. Klicsuné Czeizing Ditta – napközi
2. o.

Erdészné Lencsés Laura – ének, történelem

Erhardt Emese – olasz, hittan
12. a osztályfőnök

Füzi Myrtill – angol, német

Gamper Alice – angol

Gertheis Miklósné – hittan

Gubik József – néptánc

Halmyné Huszti Mária – tanító
3. o. osztályfőnök

Hetényi Réka – magyar, testnevelés

Horváthné Káldi Anna – magyar
10.b osztályfőnök

Hoyos Áron – német, rajz, technika

Huber Gergely – testnevelés

Jónás Anikó – biológia, földrajz

Kautnik András – magyar
Közösségi szolgálat

Kautnik Andrea – tanító
2. o. osztályfőnök

Kékesy Bernadett – fizika

Király Gáborné – kémia
címzetes igazgatóhelyettes

Kissné Rózsavölgyi Petra – tanító
1. o. osztályfőnök

Kőnigné Mohácsi Teodóra – matematika

Krasznai Gabriella – testnevelés
11.b osztályfőnök

Magó Kinga – testnevelés
10.a osztályfőnök

Mari Kitti – földrajz, biológia

Matolcsy Károlyné Kinga – fejlesztőpedagógus

Mátyásföldi Fanni – angol

Mihályi Angyalka – hittan

Moharos-Alszászy Judit – német

Munkácsy Dorottya – informatika, matematika
5. o. osztályfőnök

Péchné Szekeres Katalin – napközi, hittan
4. o.

Pethő András – testnevelés
12.b osztályfőnök

Petneházy Réka – tanító, hittan, rajz
4. o. osztályfőnök

Rádiné Erdélyi Mária – magyar, történelem
9.a osztályfőnök

Sándoriné Kovács Petra – angol

Santavecz Mária – napközi
3. o.

Sidló Stella – biológia, földrajz
6. o. osztályfőnök

Somogyi Farkas Pál – kémia, biológia

Szabó Vivien – testnevelés

Szabóné Kékesi Nóra – matematika, technika
7. o. osztályfőnök

Szelényi Judit – német

Széll Szilvia – Diákszínpad

Szende Ágnes – német
8.o. osztályfőnök

Szulovszky Aranka – könyvtár

Varga Antal – fizika
címzetes igazgató

Varga-Amár László – Munkácsy-díjas műv.tanár

Vigh Noémi – iskolapszichológus

Zsombory Edit – angol