mottó
Elérhetőség Iskolatörtének Patrónusok Bemutatkozás Általános Iskola Gimnázium
 Tehetségpont IskolaismertetőTantestületHagyományainkGazdasági irodaMunkatársainkDokumentumok 
Kápolna Betlehem DÖK Zeneterem Archívum Felvételi Aktuális

Tantestület

Nyáry Zsigmond – magyar
igazgató

Király Gáborné – fizika, kémia
igazgatóhelyettes

Tegzes Kinga – matematika
igazgatóhelyettes

Apáthy Géza
rendszergazda

Baranyi Andrea – angol

Benő Ildikó – matematika
10.b osztályfőnök

Bolnovszky Márta – napközi
2. o.

Borsányiné Dányi Katalin – angol

Czeizing Ditta – napközi
3. o.

Czeizing Ottó – testnevelés
6. o. osztályfőnök

Czike Gábor – történelem
12.a osztályfőnök

Erdészné Lencsés Laura – ének, történelem

Erhardt Emese – olasz
9. a osztályfőnök

Frankó Balázs – testnevelés

Gärtner Gyöngyi – református hittan

Gertheis Miklósné – hittan

Gubik József – néptánc

Halmyné Huszti Mária – tanító
4. o. osztályfőnök

Hetényi Réka – magyar, testnevelés

Horváthné Káldi Anna – magyar
11.b osztályfőnök

Hoyos Áron – német, rajz, technika

Jónás Anikó – biológia, földrajz

Kautnik András – magyar
Közösségi szolgálat

Kautnik Andrea – tanító
3. o. osztályfőnök

Kissné Rózsavölgyi Petra – tanító
2. o. osztályfőnök

Kovács Petra – angol

Krasznai Gabriella – testnevelés
12.b osztályfőnök

Magó Kinga – testnevelés
7. o. osztályfőnök

Marx Nóra – tanulószoba, hittan
5.-6. osztály

Mihályi Angyalka – hittan

Moharos-Alszászy Judit – német

Munkácsy Dorottya – informatika, matematika

Nagy Dávid – fizika, matematika

Péchné Szekeres Katalin – hittan

Pethő András – testnevelés
9.b osztályfőnök

Pethő-Kovács Melinda – angol
Diákönkormányzat tantestületi képviselője

Petneházy Réka – napközi, hittan
1. o.

Rádiné Erdélyi Mária – magyar, történelem
10.a osztályfőnök

Rév Emma – tanító
1. o. osztályfőnök

Santavecz Mária – napközi
4. o.

Sidló Stella – biológia, földrajz

Somogyi Farkas Pál – kémia
tankönyvfelelős

Szabóné Kékesi Nóra – matematika, technika
8. o. osztályfőnök

Szelényi Judit – német

Széll-Rózsa Szilvia – Diákszínpad

Szende Ágnes – német
5.o. osztályfőnök

Szonner Balázs – testnevelés

Szulovszky Aranka – könyvtár

Varga Antal – fizika
nyug. igazgató

Varga-Amár László – festőművész, rajz

Vigassy Mihály – hittan
plébános

Vigh Noémi – iskolapszichológus

Zsombory Edit – angol
11.a osztályfőnök